Main menu

O nas

Odkrywanie świata to najpiękniejszy i najważniejszy etap w rozwoju małego człowieka. Pragniemy go wspierać, dlatego założyliśmy klub malucha Maya, czyli kameralny, niepubliczny żłobek w Poznaniu, w którym Wasza pociecha poczuje się jak w domu – bezpiecznie i szczęśliwie. Przede wszystkim kochamy dzieci! Udział w ich wychowaniu to nasze najgłębsze powołanie.

Nasze niewielkie placówki znakomicie przystosowane są do goszczenia najmłodszych. Przestronne i jasne pomieszczenia urządzone są w taki sposób, by zapewnić Waszemu dziecku pełne bezpieczeństwo podczas zabawy i rekreacji, a kolorowy i wesoły wystrój żłobka wpływa na twórczość i kreatywność podopiecznych.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę opiekunek i pracowników, która troskliwie zadba o odpowiednią opieką pielęgnacyjną, wychowawczą i edukacyjną. Personel ma gruntowne wykształcenie pedagogiczne oraz ukończone niezbędne kursy pierwszej pomocy, na bieżąco także doskonali kwalifikacje, uczestnicząc w kursach pedagogicznych, które pozwalają zgłębić najnowsze, rozwojowe metody pedagogiczne, na przykład według Marii Montessori.

W naszym prywatnym żłobku w Poznaniu dzieci każdego dnia odkrywają własne talenty i zdolności! Chętnie w tym pomagamy – staramy się jak najlepiej poznać Waszego maluszka, żeby szybko i celnie odgadywać jego potrzeby oraz wspierać zainteresowania. Zapewniamy całkowicie indywidualne podejście do każdego dziecka, bo tylko w taki sposób może się ono rozwijać w zgodzie z własną niepowtarzalną osobowością. Dowiedz się więcej o naszym podejściu do opieki i edukacji!

Jako niepubliczny żłobek w Poznaniu:

  • spełniamy wszystkie wymogi bezpieczeństwa, przestrzegamy zasad przeciwpożarowych oraz sanitarnych,
  • należymy do Stowarzyszenia Żłobków Niepublicznych ProRodzina,
  • we współpracy z firmą Nutricia bierzemy udział w programie “Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”.

Dobry żłobek w Poznaniu?

Wybierając klub malucha Maya, zapewniacie swojemu maluchowi idealne warunki do harmonijnego rozwoju i radosnej, twórczej zabawy. Zajęcia rekreacyjne i edukacyjne dostosowane są do wieku i indywidualnych preferencji dzieci, a dzięki małej grupie mamy mnóstwo czasu dla każdego podopiecznego – uważnie wsłuchujemy się w to, co Wasze dziecko ma nam do powiedzenia, pomagamy rozwiązać każdą jego sprawę, a także zwyczajnie przytulamy, jeśli tylko tego potrzebuje.

Zapraszamy do odwiedzin – trwa nabór do żłobka w Poznaniu (Antoninek).
Przyjdźcie razem z maluchem – niech Wasza pociecha sama obejrzy baśniowy świat, jaki dla niej przygotowaliśmy!